Laptop DELL NB Inspiron 15 5000 (5570), i7-8550U

28090

Dell

Laptop Dell Notebook Inspiron 5570 5000. Garancia 3 vjet 

Procesor Intel Core i7-8550U  (8M Cache, up to 4.0 GHz)

Madhesia e ekranit 15.6" TN dhe rezolucioni Full HD (1920x1080) AG

Memorje RAM 8GB, DDR4, 128 GB SSD+ 2TB HDD

Karte grafike AMD Radeon 530 4GB GDDR5

Sistemi i operimit Ubuntu 16.04

Per lidhjen me internetin laptopi perdor Wi-FiIEEE 802.11ac+ Ethernet (RJ45) + Bluetooth 4.1, 

DVD+/-RW 1 Porte USB 3.1 type C, 1 USB 2.0, HDMITM 1.4b, Noble lock, SD Media Card Reader (SD, SDHC, SDXC)

 Kamera Web e Integruar. Bateria 3 cell. Ngjyre silver. Permasat 22,7x258x380mm

Marka Dell
Garancia 3 vjet
CPU Procesor Core i7
RAM 8GB
Madhesia e Ekranit 15.6"
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Laptop Dell Notebook Inspiron 5570 5000. Garancia 3 vjet 

Procesor Intel Core i7-8550U  (8M Cache, up to 4.0 GHz)

Madhesia e ekranit 15.6" TN dhe rezolucioni Full HD (1920x1080) AG

Memorje RAM 8GB, DDR4, 128 GB SSD+ 2TB HDD

Karte grafike AMD Radeon 530 4GB GDDR5

Sistemi i operimit Ubuntu 16.04

Per lidhjen me internetin laptopi perdor Wi-FiIEEE 802.11ac+ Ethernet (RJ45) + Bluetooth 4.1, 

DVD+/-RW 1 Porte USB 3.1 type C, 1 USB 2.0, HDMITM 1.4b, Noble lock, SD Media Card Reader (SD, SDHC, SDXC)

 Kamera Web e Integruar. Bateria 3 cell. Ngjyre silver. Permasat 22,7x258x380mm

Fleta e të dhënave

Marka Dell
Garancia 3 vjet
CPU Procesor Core i7
RAM 8GB
Madhesia e Ekranit 15.6"

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: