Laptop DELL NB Inspiron 3552, N3060 2.48GH

27858

Dell

1

Laptop i markes Dell, seria Notebook, modeli Inspiron 3552

Procesor Intel Celeron Dual Core N3060 me shpejtesi 2.48 GHz

Madhesia e ekranit 15.6" dhe rezolucioni HD (1366x768) TL

Hard Disk 500GB Sata HDD

Memorje RAM 4GB e tipit DDR3L, me frekuence 1600 MHz

Karte grafike Intel HD Graphics

Sistemi i operimit Ubuntu 14.04

Wireless dhe Bluetooth

Laptopi ka vend per karte (SD, SDHC, SDXC) dhe per kufje Single Combo Jack

Ka 1 porte USB 2.0, 1 porte USB 3.0, 1 porte HDMI 

Bateria eshte 4-cell

Marka Dell
Garancia 2 vjet
CPU Procesor Dual-Core
RAM 4GB
Madhesia e Ekranit 15.6"
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Laptop i markes Dell, seria Notebook, modeli Inspiron 3552

Procesor Intel Celeron Dual Core N3060 me shpejtesi 2.48 GHz

Madhesia e ekranit 15.6" dhe rezolucioni HD (1366x768) TL

Hard Disk 500GB Sata HDD

Memorje RAM 4GB e tipit DDR3L, me frekuence 1600 MHz

Karte grafike Intel HD Graphics

Sistemi i operimit Ubuntu 14.04

Wireless dhe Bluetooth

Laptopi ka vend per karte (SD, SDHC, SDXC) dhe per kufje Single Combo Jack

Ka 1 porte USB 2.0, 1 porte USB 3.0, 1 porte HDMI 

Bateria eshte 4-cell

Fleta e të dhënave

Marka Dell
Garancia 2 vjet
CPU Procesor Dual-Core
RAM 4GB
Madhesia e Ekranit 15.6"

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: