Laptop HP NB ProBook 450 G5, Intel Core i5-8250U

28093

HP

Laptop HP NB Probook 250 G5 

Procesor Intel Core i5-8250U (1.6GHz, 6M)

Madhesia e ekranit 15.6" LED AG  Full HD (1920x1080)

RAM 8GB, 2400MHz DDR4.  

HDD 1TB HDD 5400RPM,

KARTA GRAFIKE  NVIDIA GeForce 930MX 2GB graphics, Sistemi i operimit FreeDOS 3

Per lidhjen me internetin laptopi perdor Wireless- Intel® Dual Band Wireless-AC 8265 802.11a/b/g/n/ac (2x2). Lidhje Bluetooth

Portat 1 USB 3.1 Gen 1/  1 USB 3.0/1 USB 2.0/ 1 HDMI 1.4b/ 1 VGA/ 1 RJ-45/. Nuk ka DVD

Kamera Web e Integruar. Bateria 3 cell. Ngjyre gri e erret. Permasat 37.6 x 26.41 x 2.08 cm

Marka HP
Garancia 1 vit
CPU Procesor Core i5
RAM 8GB
Madhesia e Ekranit 15.6"
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Laptop HP NB Probook 250 G5 

Procesor Intel Core i5-8250U (1.6GHz, 6M)

Madhesia e ekranit 15.6" LED AG  Full HD (1920x1080)

RAM 8GB, 2400MHz DDR4.  

HDD 1TB HDD 5400RPM,

KARTA GRAFIKE  NVIDIA GeForce 930MX 2GB graphics, Sistemi i operimit FreeDOS 3

Per lidhjen me internetin laptopi perdor Wireless- Intel® Dual Band Wireless-AC 8265 802.11a/b/g/n/ac (2x2). Lidhje Bluetooth

Portat 1 USB 3.1 Gen 1/  1 USB 3.0/1 USB 2.0/ 1 HDMI 1.4b/ 1 VGA/ 1 RJ-45/. Nuk ka DVD

Kamera Web e Integruar. Bateria 3 cell. Ngjyre gri e erret. Permasat 37.6 x 26.41 x 2.08 cm

Fleta e të dhënave

Marka HP
Garancia 1 vit
CPU Procesor Core i5
RAM 8GB
Madhesia e Ekranit 15.6"

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: