Laptop HP Probook 6460b Intel Celeron

 • 6 muaj garanci
 • Servis i Garantuar
Cmim i reduktuar!

Add to wishlist

Laptop HP Probook 6460b Intel Celeron Shiko te zmadhuar

21535

18 990 Lekë

20 990 Lekë

-2 000 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Laptop i markes HP Probook modeli 6460

I perdorur por ne gjendje shume te mire i eshte bere formatimi dhe gjithe sherbimi i nevojshem.

Procesori Intel Celeron me frekuence 1.90GHz, dual core

Memorja 8GB ndersa RAM 4GB tipi DDR3

Ekrani LED HD me madhesi 14" dhe rezolucion 1366 x 768

Sistem operativ Windows 7 

Laptopi ka permasa 3.40 x 33.8 x 23.1 cm

Ka 4 porta UB 2.0 , VGA, display, vend per mikrofonin dhe per RJ-45, RJ-11.

Karte Grafike e integruar HDD me kapacitet 320GB e tipt SATA

Laptop shume praktik per tu transportuar dhe marre me vete kudo 

 • Specifikimet
 • Marka: HP
 • Garancia: 6 muaj
 • Servis i Garantuar: Servis i Garantuar
 • Rezolucioni: 1366 x 768
 • Sistemi Operativ: Windows 7
 • Procesori CPU: Procesori CPU: Dual Core
 • Kapaciteti i Baterise: Bateria 6-cell (55 WHr) Li-Ion
 • Hard Disk: 320GB
 • Driver Optik (CD-ROM): Nuk ka Driver Optik
 • Porta USB: 4 porta USB
 • Ekran LED: Ekran LED
 • Tipi i Hard Diskut: SATA
 • Tipi i Procesorit: Intel
 • Madhesia e Ekranit: 14"
 • HDD/SSD: HDD (Hard Disk Drive)