Laptop Lenovo NB IdeaPad 320-15IKBN, I7-7500U

28094

Lenovo

Laptop i markes Lenovo, Notebook IdeaPad 320-15IKBN. 2 vjet Garanci

Procesor Intel  I7-7500U (4M Cache, up to 3.50 GHz)

Madhesia e ekranit 15.6" TN  dhe rezolucioni FULL HD 1920 x 1080 pixeli

RAM 4G DDR4 2133 + 4G DDR4 2133 ONBOARD

Hard Disk 1TB 5400RPM SATA.  N16S-GTR GDDR5 

Karte grafike N16S-GTR GDDR5 

Sistemi i operimit Free-Dos

Wireless 802.11 ac/LAN  0/100/1000 Mbps dhe Bluetooth 4.1

Laptopi ka vend per karte (SD, SDHC, SDXC) dhe per kufje Single Combo Jack

Ka 1x USB 3.1 Type C (Gen 1), 2 USB 3,0 , RJ-45. HDMI

Permasat 378 x 260 x 22.9 mm

Marka Lenovo
Garancia 2 vjet
Tipi i Procesorit Intel
CPU Procesor Core i7
RAM 8GB
Madhesia e Ekranit 15.6"
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Laptop i markes Lenovo, Notebook IdeaPad 320-15IKBN. 2 vjet Garanci

Procesor Intel  I7-7500U (4M Cache, up to 3.50 GHz)

Madhesia e ekranit 15.6" TN  dhe rezolucioni FULL HD 1920 x 1080 pixeli

RAM 4G DDR4 2133 + 4G DDR4 2133 ONBOARD

Hard Disk 1TB 5400RPM SATA.  N16S-GTR GDDR5 

Karte grafike N16S-GTR GDDR5 

Sistemi i operimit Free-Dos

Wireless 802.11 ac/LAN  0/100/1000 Mbps dhe Bluetooth 4.1

Laptopi ka vend per karte (SD, SDHC, SDXC) dhe per kufje Single Combo Jack

Ka 1x USB 3.1 Type C (Gen 1), 2 USB 3,0 , RJ-45. HDMI

Permasat 378 x 260 x 22.9 mm

Fleta e të dhënave

Marka Lenovo
Garancia 2 vjet
Tipi i Procesorit Intel
CPU Procesor Core i7
RAM 8GB
Madhesia e Ekranit 15.6"

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: