Laptop Lenovo NB ThinkPad T440p (I perdorur)

32158

Lenovo

34 990 Lekë

39 990 Lekë

  • Laptop Lenovo NB ThinkPad T440p (I perdorur)
  • Mobile DualCore Intel Core i5-4300M 2.60 GHz
  • 4 GB RAM / 500 SSD

Laptop Lenovo NB ThinkPad T440p (I perdorur)

Procesor Mobile DualCore Intel Core i5-4300M 2.60 GHz

Madhesia e ekranit 14" me ndicim LED dhe rezolucioni (1366x768) pixels

Hard Disk 500 GB Serial ATA-600 ,7200 RPM 

Memorje 4 GB DDR3 RAM

Karte grafike  Intel Core i5-4300M 

WiFi: Wireless-AC 802.11bgn

2 Porta USB 3.0,  2 x porte usb 2.0, 1 x porte display ,1 porte karikimi 

1 x Gigabit Ethernet (RJ45) ,Vend per DVD 

Audio 1 x Headphone/Microphone Combo Jack, 

Kamera Web e Integruar 

Permasat jane 33.5  x 2.9 x 22.9  c

Marka Lenovo
Garancia 6 muaj
Produkt i perdorur Produkt i Perdorur
CPU Procesor Core i3
RAM 4GB
Madhesia e Ekranit 14"
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Laptop Lenovo NB ThinkPad T440p (I perdorur)

Procesor Mobile DualCore Intel Core i5-4300M 2.60 GHz

Madhesia e ekranit 14" me ndicim LED dhe rezolucioni (1366x768) pixels

Hard Disk 500 GB Serial ATA-600 ,7200 RPM 

Memorje 4 GB DDR3 RAM

Karte grafike  Intel Core i5-4300M 

WiFi: Wireless-AC 802.11bgn

2 Porta USB 3.0,  2 x porte usb 2.0, 1 x porte display ,1 porte karikimi 

1 x Gigabit Ethernet (RJ45) ,Vend per DVD 

Audio 1 x Headphone/Microphone Combo Jack, 

Kamera Web e Integruar 

Permasat jane 33.5  x 2.9 x 22.9  c

Fleta e të dhënave

Marka Lenovo
Garancia 6 muaj
Produkt i perdorur Produkt i Perdorur
CPU Procesor Core i3
RAM 4GB
Madhesia e Ekranit 14"

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: