Laptop Lenovo ThinkPad T440S Intel Core i5 4300U (I perdorur)

29583

Lenovo

3

29 990 Lekë

33 990 Lekë

  • Laptop Lenovo T440S
  • Model ThinkPad, Seria biznes ne laptopet Lenovo
  • Cilesi dhe performance e garantuar

Laptop i markes Lenovo  T440S

ThinkPad eshte Seria biznes ne laptopet Lenovo

Fale procesorit Cori i5 gjenerata 4 eshte i pershtatshem per programe te avancuara kompjuterike.

Procesor Intel® Core™ i5-4300U, 2.0 (2.90GHz)

Madhesia e ekranit 14.0" dhe rezolucioni HD (1600x900) LED 

RAM 4GB DDR3 (up to 1600MHzHard Disk 500 GB, 5400 rpm, SATA 6.0 Gb/s

Karta grafike Intel®HD Graphics 4400 

Wi-Fi Ericsson HSPA+ (M5730) , 10/100 Base T. Bluetooth V4.0  

Laptopi ka vend per karte 4-in-1 SD Card Reader (SD/SDHC/SDXC/MMC slot)

Ka 3x USB 3.0, 1 VGA, RJ-45. LAN/ Michrophone, VGA

Permasat 331 x 226 x 20.6 mm

*Te gjitha produktet jane te testuara paraprakisht.Cilesia e Garantuar.

Gjendja e produktit A+. Produktet jane 100% origjinale. Garancia 6 muaj.

Asistence teknike edhe me mbas. Vendi i origjines Gjermania

Marka Lenovo
Garancia 6 muaj
Produkt i perdorur Produkt i Perdorur
CPU Procesor Core i5
RAM 4GB
Madhesia e Ekranit 14"
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Laptop i markes Lenovo  T440S

ThinkPad eshte Seria biznes ne laptopet Lenovo

Fale procesorit Cori i5 gjenerata 4 eshte i pershtatshem per programe te avancuara kompjuterike.

Procesor Intel® Core™ i5-4300U, 2.0 (2.90GHz)

Madhesia e ekranit 14.0" dhe rezolucioni HD (1600x900) LED 

RAM 4GB DDR3 (up to 1600MHzHard Disk 500 GB, 5400 rpm, SATA 6.0 Gb/s

Karta grafike Intel®HD Graphics 4400 

Wi-Fi Ericsson HSPA+ (M5730) , 10/100 Base T. Bluetooth V4.0  

Laptopi ka vend per karte 4-in-1 SD Card Reader (SD/SDHC/SDXC/MMC slot)

Ka 3x USB 3.0, 1 VGA, RJ-45. LAN/ Michrophone, VGA

Permasat 331 x 226 x 20.6 mm

*Te gjitha produktet jane te testuara paraprakisht.Cilesia e Garantuar.

Gjendja e produktit A+. Produktet jane 100% origjinale. Garancia 6 muaj.

Asistence teknike edhe me mbas. Vendi i origjines Gjermania

Fleta e të dhënave

Marka Lenovo
Garancia 6 muaj
Produkt i perdorur Produkt i Perdorur
CPU Procesor Core i5
RAM 4GB
Madhesia e Ekranit 14"

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: