Laptop Lenovo ThinkPad T440 (I perdorur)

32163

Lenovo

27 990 Lekë

29 900 Lekë

  • Laptop Lenovo ThinkPad T440 (I perdorur)
  • Intel Core i5 (4th Gen) 4200U / 1.6 GHz
  • Ram 4 GB, 500G HDD

Laptop Lenovo ThinkPad T440 (I perdorur)

Procesor Intel Core i5 (4th Gen) 4200U / 1.6 GHz

Madhesia e ekranit 14" dhe rezolucioni 1366 x 768 (HD)

Hard Disk 500GB (7200 rpm) 

Memorje RAM 4GB, DDR3L SDRAM 1600 MH

Karte grafike Intel HD Graphics 4400

DVD+/-RW, BLUETOUTH ,WIFI Intel Dual Band Wireless-AC 7260

2 Porta USB 3.0, 2 mikrofone    

1 Porte Video VGA, 2 Bokse Stereo,

1 porte HDMI , 1 Porte Rrjeti Ethernet (RJ45) 

Kamera Web e Integruar

Kohezgjatja e Baterise deri ne 8 ore

GARANCIA 6 MUAJ 

Marka Lenovo
Garancia 6 muaj
Produkt i perdorur Produkt i Perdorur
Tipi i Kartes Grafike Tipi i Kartes Grafike Intel
Hard Disk Hard Disk 500 GB
Porta USB 2 Porta usb
CPU Procesor Core i5
RAM 4GB
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Laptop Lenovo ThinkPad T440 (I perdorur)

Procesor Intel Core i5 (4th Gen) 4200U / 1.6 GHz

Madhesia e ekranit 14" dhe rezolucioni 1366 x 768 (HD)

Hard Disk 500GB (7200 rpm) 

Memorje RAM 4GB, DDR3L SDRAM 1600 MH

Karte grafike Intel HD Graphics 4400

DVD+/-RW, BLUETOUTH ,WIFI Intel Dual Band Wireless-AC 7260

2 Porta USB 3.0, 2 mikrofone    

1 Porte Video VGA, 2 Bokse Stereo,

1 porte HDMI , 1 Porte Rrjeti Ethernet (RJ45) 

Kamera Web e Integruar

Kohezgjatja e Baterise deri ne 8 ore

GARANCIA 6 MUAJ 

Fleta e të dhënave

Marka Lenovo
Garancia 6 muaj
Produkt i perdorur Produkt i Perdorur
Tipi i Kartes Grafike Tipi i Kartes Grafike Intel
Hard Disk Hard Disk 500 GB
Porta USB 2 Porta usb
CPU Procesor Core i5
RAM 4GB

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: