Laptop Toshiba Tecra Z40-A-140 Intel Core i5-4200U (I Perdorur)

29600

Toshiba

Laptop i markes Toshiba Tecra Z40-A-140

Seria Tecra eshte seria biznes e laptopeve Toshiba.Cilesia dhe performanca eshte e garantuar.

Fale procesorit Cori i5 gjenerata e 4 laptopi eshte i pershtatshem edhe per programe te avancuara kompjuterike.

Procesor Intel® Core™ i5-4200U , (2.60GHz)

Madhesia e ekranit 14.0" dhe rezolucioni HD (1366x768) LED LCD

RAM 4GB DDR3 (up to 1600MHz) . Hard Disk 500 GB, 5400 rpm, SATA 6.0 Gb/s

Karta grafike Intel®HD Graphics 4400 

Operon me sistemin Windows® 7 Professional 64-bit

Wi-Fi Wireless LAN (802.11a/b/g/N), Bluetooth® 4.0 + LE

Permasat 338.0 x 236.0 x 20.4 mm

Ka VGAHDMI/Multi-Card Reader: SD™ Card up to 2 GB, miniSD™/microSD™, SDHC, SDXC/ RJ-45/ USB 3.0. mikrofon , kufje

*Te gjitha produktet jane te testuara paraprakisht.Cilesia e Garantuar.

Gjendja e produktit A+. Produktet jane 100% origjinale. Garancia 6 muaj.

Asistence teknike edhe me mbas. Vendi i origjines Gjermania

Marka Toshiba
Garancia 6 muaj
Produkt i perdorur Produkt i Perdorur
Tipi i Procesorit Intel
CPU Procesor Core i5
RAM 4GB
Madhesia e Ekranit 14"
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Laptop i markes Toshiba Tecra Z40-A-140

Seria Tecra eshte seria biznes e laptopeve Toshiba.Cilesia dhe performanca eshte e garantuar.

Fale procesorit Cori i5 gjenerata e 4 laptopi eshte i pershtatshem edhe per programe te avancuara kompjuterike.

Procesor Intel® Core™ i5-4200U , (2.60GHz)

Madhesia e ekranit 14.0" dhe rezolucioni HD (1366x768) LED LCD

RAM 4GB DDR3 (up to 1600MHz) . Hard Disk 500 GB, 5400 rpm, SATA 6.0 Gb/s

Karta grafike Intel®HD Graphics 4400 

Operon me sistemin Windows® 7 Professional 64-bit

Wi-Fi Wireless LAN (802.11a/b/g/N), Bluetooth® 4.0 + LE

Permasat 338.0 x 236.0 x 20.4 mm

Ka VGAHDMI/Multi-Card Reader: SD™ Card up to 2 GB, miniSD™/microSD™, SDHC, SDXC/ RJ-45/ USB 3.0. mikrofon , kufje

*Te gjitha produktet jane te testuara paraprakisht.Cilesia e Garantuar.

Gjendja e produktit A+. Produktet jane 100% origjinale. Garancia 6 muaj.

Asistence teknike edhe me mbas. Vendi i origjines Gjermania

Fleta e të dhënave

Marka Toshiba
Garancia 6 muaj
Produkt i perdorur Produkt i Perdorur
Tipi i Procesorit Intel
CPU Procesor Core i5
RAM 4GB
Madhesia e Ekranit 14"

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: