LB-Link 300Mbps Wireless N ADSL 2+ Modem Router BL-WMR8300

  20782

  3 490 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Shperndares wireless N ADSL 2 + modem te markes LB-Link modeli  BL-WMR8300

  Suporton ADSL1 dhe aksesin ne porten LAN per wireless-in

  Me shpejtesi mbi 300 Mbps, dizenjo kompakte dhe inovative

  Perputhet me standartin 11N dhe ka nje shpejtesi te larte transmetimi

  Me ngjyre te bardhe dhe mjaft praktik per shtepine apo zyren tuaj

  Ka dy antena nga te cilat mer sinjalet te qendrueshme dhe mbulon nje hapesire te gjere

  4x 10 / 100M portat LAN (Auto MDI / MDIX); Port RJ11 1x

  • Specifikimet
  • Marka: LB-Link
  • Permasa: 10.63 x 2.36 x 9.06 inches
  • Shpejtesia Wireless: Shpejtesi Wireless: 300 Mbps
  • Shpejtesia e LAN: Shpejtesia e LAN: 10/100