LB-Link 300Mbps Wireless N USB Adapter BL-WN255A

20787

1 890 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Adaptor ne formen e nje USB 2.0

Per nje sinjal me te forte te wirelessit tuaj ne shtepi apo zyre

Me shpejtesi MBI 300Mbs e markes LB-Link modeli BL-WN255A

I lehte per tu instaluar, me nje antene per sinjal me te mire

Lidhet edhe me kompjuterin apo laptopin tuaj dhe merni intenet kudo 433Mbs NE RADIO 5ghZ ose lidhje 150Mbs ne radio 2.4Ghz

Marka LB-Link
Permasa 6.8 x 4.8 x 1.3 inches
Shpejtesia Wireless Shpejtesi Wireless: 300 Mbps
Frekuenca 2.4Ghz

Më shumë informacion

Adaptor ne formen e nje USB 2.0

Per nje sinjal me te forte te wirelessit tuaj ne shtepi apo zyre

Me shpejtesi MBI 300Mbs e markes LB-Link modeli BL-WN255A

I lehte per tu instaluar, me nje antene per sinjal me te mire

Lidhet edhe me kompjuterin apo laptopin tuaj dhe merni intenet kudo 433Mbs NE RADIO 5ghZ ose lidhje 150Mbs ne radio 2.4Ghz

Fleta e të dhënave

Marka LB-Link
Permasa 6.8 x 4.8 x 1.3 inches
Shpejtesia Wireless Shpejtesi Wireless: 300 Mbps
Frekuenca 2.4Ghz

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: