Lexues Kartash Manhattan 24 ne 1

8230

990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Lexues Kartash Manhattan 24 ne 1

Ky aksesor ju lejon te lexoni kartat SD, MMC ose MicroSD ne smartphonin apo tabletin tuaj.

Mjafton ta lidhni ate me porten USB tetelefonit/tabletit dhe te vendosni karten qe doni te lexoni.

Permasa te vogla per ta patur kudo me vete: 4 x 3.5 x 1 cm.

Per te pare nese pajisja juaj pershtatet me kete lexues kartash duhet te instaloni USB OTG Checker, nje aplikacion falas per Android.

Per ta downloduar klikoni ketu: http://download.cnet.com/USB-OTG-Helper/3000-2094_4-75810813.html

 

Më shumë informacion

Lexues Kartash Manhattan 24 ne 1

Ky aksesor ju lejon te lexoni kartat SD, MMC ose MicroSD ne smartphonin apo tabletin tuaj.

Mjafton ta lidhni ate me porten USB tetelefonit/tabletit dhe te vendosni karten qe doni te lexoni.

Permasa te vogla per ta patur kudo me vete: 4 x 3.5 x 1 cm.

Per te pare nese pajisja juaj pershtatet me kete lexues kartash duhet te instaloni USB OTG Checker, nje aplikacion falas per Android.

Per ta downloduar klikoni ketu: http://download.cnet.com/USB-OTG-Helper/3000-2094_4-75810813.html

 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: