Lexues Wireless Maxell dhe bateri portative

7473

5 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Lexues Wireless Maxell dhe bateri portative

Lexues wireless portativ per smartphone dhe tablet.

Ju lejon aksesin tek dokumentet tuaja multimedia (foto, video) nese downlodoni aplikacionin falas SmartBox App.

Gjithashtu mund te perdoret edhe si bateri portative per te karikuar telefonin apo tabletin ne raste emergjente.

2500 mAh - 1A output.

Suporton deri ne 6 pajisje te lidhura paralelisht me wireless.

Porta: USB 2.0, SDHC, SDXC.

Operon deri ne 8 ore me 1 user.

Rreze operimi deri ne 10 metra largesi.

Pershtatet per: Android 2.3 e siper/ iOS 5.0 e siper

 

 

Marka Maxell
Garancia 1 vit
Porta USB 1 Porte USB
Kapaciteti (mAh) 2600 mAh

Më shumë informacion

Lexues Wireless Maxell dhe bateri portative

Lexues wireless portativ per smartphone dhe tablet.

Ju lejon aksesin tek dokumentet tuaja multimedia (foto, video) nese downlodoni aplikacionin falas SmartBox App.

Gjithashtu mund te perdoret edhe si bateri portative per te karikuar telefonin apo tabletin ne raste emergjente.

2500 mAh - 1A output.

Suporton deri ne 6 pajisje te lidhura paralelisht me wireless.

Porta: USB 2.0, SDHC, SDXC.

Operon deri ne 8 ore me 1 user.

Rreze operimi deri ne 10 metra largesi.

Pershtatet per: Android 2.3 e siper/ iOS 5.0 e siper

 

 

Fleta e të dhënave

Marka Maxell
Garancia 1 vit
Porta USB 1 Porte USB
Kapaciteti (mAh) 2600 mAh

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: