Mbajtese Monitori e levizshme Flat-Panel 13"-30"

Shëno vlerësimin tënd

Mbajtese Monitori e levizshme Flat-Panel 13"-30"

Mbajtese Monitori e levizshme Flat-Panel 13"-30"

FS0599

4 190 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Mbajtese Monitori e levizshme Flat-Panel 13"-30"

Mbajtesja ideale per ekrane te vegjel televizoni dhe monitore.

Pershtatet per permasat 13" deri ne 30".

E levizshme sipas kendit qe deshironi.

Montim i thjeshte fale aksesoreve te perfshire ne paketim.