Mbajtese Monitori Manhattan 423700

Add to wishlist

Mbajtese Monitori Manhattan 423700 Shiko te zmadhuar

FS0304

3 590 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Mbajtese Monitori Manhattan 423700

Nje menyre shume e  mire per te organizuar hapesirat ne punen apo shtepine tuaj

Rregullimi i kendit te shikimit +/-15grade

I pershtatshem per monitore 13"-30"

Mban monitor me peshe deri 15kg

Konstruksion celiku

Ne persputhje me standartet VESA

Produkt origjinal