Mbajtese Projektori Omega per Tavan

Shëno vlerësimin tënd

Mbajtese Projektori Omega per Tavan

Mbajtese Projektori Omega per Tavan

  • Garanci ne cilesi

ALB1037

4 190 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Mbajteses per Video Projektor e cila vendoset ne tavan dhe mund te rrotullohet dhe perkulet
Gjatesi e rregullueshme:
- Minimumi 54.5 cm gjatesi
- Maksimumi 90 cm gjatesi
Lehtesisht i manovrueshme dhe i pershtashem per cdo ambient
Dizajni mundeson qe ne te te vendoset cdo lloja projektori
Pesha Maksimale qe suporton: 13.5 kg
Vend per te vendosur kabuj ne menyre qe mos duken
Rrotullim 360°

  • Specifikimet
  • Marka: Omega
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi