Mbajtese projektori PM-101

2375

2 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Mbajtese projektori PM-101

Mbajtese monitori

Kapaciteti deri ne 15kg

Rrotullohet 360o , pjerresi deri ne 30o

Rregulllimi i lartesise deri ne 156 mm

Produkt origjinal

 

Më shumë informacion

Mbajtese projektori PM-101

Mbajtese monitori

Kapaciteti deri ne 15kg

Rrotullohet 360o , pjerresi deri ne 30o

Rregulllimi i lartesise deri ne 156 mm

Produkt origjinal

 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: