Mbajtese Televizori Manhattan 32-55

Shëno vlerësimin tënd

Mbajtese Televizori Manhattan 32-55

Mbajtese Televizori Manhattan 32-55

Add to wishlist

Mbajtese Televizori Manhattan 32-55 Shiko te zmadhuar

FS0567

1 390 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Mbajtese Televizori Manhattan 32-55

Kornize per instalimin e televizorit ne mur.

Shume thjesht e instalueshme nga cdo njeri.

Material rezistent qe mban deri ne 35 kg.

Ideal per zyra, shtepi, klasa etj.

Pershtatet per ekrane 32" deri 55".