Mbajtese TV Omega 23"-55" VE400

Shëno vlerësimin tënd

Mbajtese TV Omega 23"-55" VE400

Mbajtese TV Omega 23"-55" VE400

Add to wishlist

Mbajtese TV Omega 23"-55" VE400 Shiko te zmadhuar

ALB0729

2 290 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Mbajtese TV Omega 23"-55" VE400

Mbajtese per televizore dhe monitore Flat Screen.

Pershtatet per ekrane LCD 23" deri ne 55".

E levizshme ne kend vertikal.

Montim i thjeshte fale aksesoreve te perfshire ne paketim.

Perballon deri ne 30 kg.