Micro SDHC Apacer Class10 16GB

6148

1 590 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Micro SDHC Apacer Class10 16GB

Karte Memorje Micro SDHC klasi 10 me kapacitet 16GB

Eshte ideale per ata qe perdorin telefonin sepse ka shpejtesi te madhe transferimi informacioni dhe pershtatet me aparate fotografike te cilet kane porte hyrese micro SDHC dhe te gjitha pajisjet e tjera

Nuk ka adaptor te perfshire ne paketim.

Marka Apacer
Garancia 1 vit
Kapaciteti 16 GB
Klasi i Shpejtesise Klas 10 (10 MB/s)

Më shumë informacion

Micro SDHC Apacer Class10 16GB

Karte Memorje Micro SDHC klasi 10 me kapacitet 16GB

Eshte ideale per ata qe perdorin telefonin sepse ka shpejtesi te madhe transferimi informacioni dhe pershtatet me aparate fotografike te cilet kane porte hyrese micro SDHC dhe te gjitha pajisjet e tjera

Nuk ka adaptor te perfshire ne paketim.

Fleta e të dhënave

Marka Apacer
Garancia 1 vit
Kapaciteti 16 GB
Klasi i Shpejtesise Klas 10 (10 MB/s)

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: