Mini Llampe LED Platinet me USB

  790 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Mini Llampe LED Platinet me USB

  Llampe e vogel me dalje USB e cila mund te vendoset ne Kompjuter, Laptop apo dhe Bateri e jashtme dhe ndricon ambientin ne te cilin ndodheni.

  Ndizet automatikisht sapo vendoset ne porten USB.

  • Specifikimet
  • Fuqia ne Watt: 1.2W, 5V