Mini Tastiere + Mouse Wireless 2.4GHz

Shëno vlerësimin tënd

Mini Tastiere + Mouse Wireless 2.4GHz

Mini Tastiere + Mouse Wireless 2.4GHz

 • Garanci ne cilesi

ACC0054

2 290 Lekë

2 990 Lekë

-700 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Mini Tastiere + Mouse Wireless 2.4GHz

Tastire dhe maus qe lidhen me desktopin tuaj me ane te wireless.Me thjeshte per tu perdorur dhe me efektiv. Mausi operon deri ne 10 metra largesi .

Me bateri bazike per tastieren 2 AAA dhe per mausin 1AAA.

 • Specifikimet
 • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
 • Sistemi Operativ: Windows 7
 • Permasa: (28.6 cm x 12.0 cm x 2.2 cm)
 • Pesha: 281 gr
 • Lidhja me pajisjen: Lidhje Wireless
 • Materiali: Plastik
 • Lidhja e Mousit: Wireless
 • Funksioni i Tastieres: Per Desktop
 • Lidhja e Tastieres: Wireless
 • Tipi i Baterise: Bateri Bazike
 • Gjendja: i Ri