Mini Tastiere Wireless per Android TV Box

17589

2 241 Lekë

2 490 Lekë

-10%

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Mini tastiere Wireless me 92 butona, mouse touchpad, me pershtates USB.

Mund te kryeni cdo veprim ne nje rreze prej 10 metrash.

Ideal per te komanduar Android TV Box ne distance ose edhe Kompjuterin tuaj

Mund te uleni ne nje karrige te rehatshme pa patur nevoje te coheni per te komanduar adnrodi TV BOX

Mund ta perdorni per e-mail, chat apo te luani lojrat e preferuara online.

I pershtatshem dhe efikas per konferenca, prezantime dhe leksione.

Forme inovative e tastieres dhe vendosje se butonave. Shume praktike.

Touchpad laptopi.