Monitor Acer 19" V196Lbmd

Shëno vlerësimin tënd

Monitor Acer 19" V196Lbmd

Monitor Acer 19" V196Lbmd

  • 1 vit garanci
  • Garanci ne cilesi

FS0513

19 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Monitor Acer 19" V196Lbmd

Ekran 19" (48cm)

Format 4:3

Rezolucion HD (1280x1024)

Kontrast: 100M:1 Brightness:150 cd/m2

Bokse te integruara.

Pamje me kend Horizontal/vertikal: 170°/160°

Porta VGA / DVI

Ngjyra e zeze.

 

  • Specifikimet
  • Marka: Acer
  • Garancia: 1 vit
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Monitori permasa: Permasa e ekranit 19"
  • Madhesia e Ekranit: 19"
  • Formati: 4:3