Monitor Acer 21.5" LED Wide Full HD

Shëno vlerësimin tënd

Monitor Acer 21.5" LED Wide Full HD

Monitor Acer 21.5" LED Wide Full HD

  • 1 vit garanci
  • Garanci ne cilesi

IT0267

17 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Monitor Acer LED Wide
Madhesi 21.5" (54.6 cm) 16:9
Cilesi Full HD (1920 x 1080 pixels)
Porta DVI dhe VGA
Koha e pergjigje 5 ms
Refresh rate 60Hz
16.7 milion ngjyra
Ngjyra e zez
Vendi i nevojshme ne tavoline me permasa:
Gjatesia 390.4 mm
Gjeresi 508 mm
Thellesi 206.8 mm
Pesha 3.24 kg

  • Specifikimet
  • Marka: Acer
  • Garancia: 1 vit
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Madhesia e Ekranit: 22"
  • Formati: 16:9