Monitor HP 19"

  • 6 muaj garanci
  • Servis i Garantuar
  • Produkt i Perdorur

Add to wishlist

Monitor NEC 21" Shiko te zmadhuar

CR0088

4 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Monitor origjinal HP me madhesi 19" dhe format katror

Shume pak i perdorur

  • Specifikimet
  • Marka: HP
  • Garancia: 6 muaj
  • Servis i Garantuar: Servis i Garantuar
  • Produkt i perdorur: Produkt i Perdorur
  • Madhesia e Ekranit: 19"