Monitor Acer 18.5" A03

Shëno vlerësimin tënd

Monitor Acer 18.5" A03

Monitor Acer 18.5" A03

  • 1 vit garanci
  • Garanci ne cilesi

IT0061

13 290 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Monitor Acer 18.5" A03

Ekran 18.5" LED Wide

Format 16:9

Rezolucion 1366 x 768 pix

Kontrast: 100M:1.5ms

Brightness: 200cd/m2

Porte VGA

Ngjyra e zeze.

  • Specifikimet
  • Marka: Acer
  • Garancia: 1 vit
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Madhesia e Ekranit: 19"
  • Formati: 16:9