Mouse Genius Gaming X-G200

  • 6 muaj garanci
Cmim i reduktuar!

Add to wishlist

Mouse Genius Gaming X-G200 Shiko te zmadhuar

18829

1 131 Lekë

1 190 Lekë

-5%

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Mouse Optik ideal per lojtaret e Videogameve
I perhstatshem per t'u perdorur me doren e majte ose te djathte
Me drita LED te kuqe
Ndjeshmeria 1000DPI, perfekt per videogame

  • Specifikimet
  • Marka: Genius
  • Garancia: 6 muaj
  • Gjatesia e kordonit: Gjatesia e kordonit 1.5 m
  • Pesha: 69g
  • DPI: 1000
  • Permasat (cm): 6.7 x 12 x 3.9