Mouse Logitech Optical S96 White

  • 1 vit garanci

6856

1 090 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Mouse Logitech Optical S96 White

Mouse optik me lidhje PS/2

Gjatesia e fishes 180 cm

Tre butona standarte + scrolling.

Ngjyra e bardhe.

  • Specifikimet
  • Marka: Tjeter
  • Garancia: 1 vit
  • Lidhja me pajisjen: Lidhje me fishe PS/2
  • DPI: 1000