Mouse MI061 Sweex USB

Shëno vlerësimin tënd

Mouse MI061 Sweex USB

Mouse MI061 Sweex USB

 • 1 vit garanci
 • Garanci ne cilesi
 • Nderrim Direkt

FS0078

890 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Mouse MI061 Sweex USB

Mous optik me 1000 dpi sensoret e levizjes

I pershtatshem per Windows dhe Mac

Kabull 1.5 metra

Lidhja me fish USB

Thjesht futet ne kompiuter dhe luan

Produkt origjinal

 • Specifikimet
 • Marka: SWEEX
 • Garancia: 1 vit
 • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
 • Nderrim Direkt: Nderrim Direkt
 • Lidhja me pajisjen: Lidhje me fishe USB
 • Lidhja e Mousit: USB
 • DPI: 1000