Mouse Omega OM-07 3d Optical 1000DPI Value Line V2 Blue

  Cmim i reduktuar!

  Add to wishlist

  Mouse Omega OM-07 3d Optical 1000DPI Value Line V2 Blue Shiko te zmadhuar

  390 Lekë

  450 Lekë

  -60 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Mouse Omega OM-07 3d Optical 1000DPI Value Line V2 blue

  use i markes Omega 3d Optik me rezolucion (sensor) 1000DPI

  Praktik dhe i rehatshem ne dore gjate kohes qe e perdorni ne kompjuterin tuaj

  Ngjyre blu, gri dhe e kuqe , lidhet me kompjuterin me fishe USB

  Me tre butona i majte i djathte dhe ashensorin levizes per nje lundrim me te shpejte ne internet apo kompjuterin tuaj

  • Specifikimet
  • Marka: Omega
  • Gjatesia e kordonit: 1.25 cm