Mouse Omega OM-446 Black

Shëno vlerësimin tënd

Mouse Omega OM-446 Black

Mouse Omega OM-446 Black

  • 1 vit garanci
  • Garanci ne cilesi
Cmim i reduktuar!

Add to wishlist

Mouse Omega OM-446 Black Shiko te zmadhuar

ALB0566

1 701 Lekë

1 890 Lekë

-10%

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Mouse Omega OM-446 Black

Mouse me lidhje wireless dhe bluetooth.

I pajisur me teknologji te kursimit te baterise ne maksimum.

Dizajn i holle dhe elegant.

Rezolucion 1000 dpi

4 butona plus scrolling.

Punon me 2 bateri AAA.

  • Specifikimet
  • Marka: Omega
  • Garancia: 1 vit
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Lidhja me pajisjen: Lidhje Wireless
  • Lidhja e Mousit: Bluetooth
  • DPI: 1000