Mouse Optical Manhattan Slim White

Shëno vlerësimin tënd

Mouse Optical Manhattan Slim White

Mouse Optical Manhattan Slim White

 • 1 vit garanci
 • Garanci ne cilesi
 • Servis i Garantuar
Cmim i reduktuar!

Add to wishlist

Mouse Optical Manhattan Slim White Shiko te zmadhuar

FS0584

801 Lekë

890 Lekë

-10%

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Mouse Optical Manhattan Slim White

Mous optik me 1000 dpi sensoret e levizjes

I pershtatshem per Windows dhe Mac

Kabull 1.5 metra

Lidhja me fishe USB

Instalohet automatikisht.

Produkt origjinal

 • Specifikimet
 • Marka: Manhattan
 • Garancia: 1 vit
 • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
 • Servis i Garantuar: Servis i Garantuar
 • Lidhja me pajisjen: Lidhje me fishe USB
 • Lidhja e Mousit: USB
 • DPI: 1000