Mouse optik Manhatan MM1

Shëno vlerësimin tënd

Mouse optik Manhatan MM1

Mouse optik Manhatan MM1

 • 1 vit garanci
 • Garanci ne cilesi
 • Nderrim Direkt
Cmim i reduktuar!

Add to wishlist

Mouse optik Manhatan MM1 Shiko te zmadhuar

FS0274

1 161 Lekë

1 290 Lekë

-10%

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Mouse optik Manhatan MM1

Mouse me USB nga Manhattan

Ka forme te pershtatshme per shume perdorime gjate dites

Punon me fishe dhe ka tre butona standarte te mouseve

 • Specifikimet
 • Marka: Manhattan
 • Garancia: 1 vit
 • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
 • Nderrim Direkt: Nderrim Direkt
 • Lidhja me pajisjen: Lidhje me fishe USB
 • Lidhja e Mousit: USB
 • DPI: 1200