Mouse optik Omega Black-Red

Shëno vlerësimin tënd

Mouse optik Omega Black-Red

Mouse optik Omega Black-Red

  • 1 vit garanci
  • Garanci ne cilesi
Cmim i reduktuar!

Add to wishlist

Mouse optik Omega Black-Red Shiko te zmadhuar

ALB0560

801 Lekë

890 Lekë

-10%

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Mouse optik Omega Black-Red

Mouse me fishe USB

Siperfaqe e gomuar.

Rezolucion 800 dpi

3 butona plus scrolling.

  • Specifikimet
  • Marka: Omega
  • Garancia: 1 vit
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Lidhja me pajisjen: Lidhje me fishe USB
  • Lidhja e Mousit: USB
  • DPI: ≤ 800