Mouse Sweex MI406 Wireless

  • 1 vit garanci

FS0324

1 390 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Mouse Sweex MI406 Wireless

Mouse me wireless nga Sweex

Ka forme te pershtatshme per shume perdorime gjate dites

Punon me wireless me bateri AAA dhe ka tre butona standarte te mouseve

  • Specifikimet
  • Marka: SWEEX
  • Garancia: 1 vit
  • Lidhja me pajisjen: Lidhje Wireless