Mouse Trust Primo Wireless

22777

11

Mouse i markes Trust Primo me lidhje wireless

Mousi nuk ka tela gje qe ju jep lirine e levizjes ne hapesiren qe deshironi deri ne 8 m distance

Ka forme shume komode per cdo dore. Frekuenca 2.4GHz

Punon me lidhje wireless. Me dy bateri AAA, nuk ka nevoje per software

Rezolucion 1000-1600 dpi. Ka tre butona standarte dhe shoqerohet edhe me nje micro USB

Marka Trust
Lidhja me pajisjen Lidhje Wireless
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Mouse i markes Trust Primo me lidhje wireless

Mousi nuk ka tela gje qe ju jep lirine e levizjes ne hapesiren qe deshironi deri ne 8 m distance

Ka forme shume komode per cdo dore. Frekuenca 2.4GHz

Punon me lidhje wireless. Me dy bateri AAA, nuk ka nevoje per software

Rezolucion 1000-1600 dpi. Ka tre butona standarte dhe shoqerohet edhe me nje micro USB

Fleta e të dhënave

Marka Trust
Lidhja me pajisjen Lidhje Wireless

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë