Cmim i reduktuar! Tastiere Wireles L8

Tastiere Wireless I8

31901

22

Tastiere Wireless L8 , 2.4GHz dhe  mouse touchpad, 

Ideal per te Android TV Box ose Smart TV mund te perdoret edhe per kompjuterin apo edhe laptopin tuaj.

Mund te kryeni cdo veprim ne nje rreze prej 10 metrash

I pershtatshem edhe per  prezantime dhe leksione.

Nese qendron per disa minuta pa perdorur tastiera fiket automatikisht dhe rindizet me shtypjen e nje butoni

Kapaciteti i baterise eshte 1080 mAh dhe karikohet per 5 ore 

Permasat jane 145 x 90 x 170 mm

Ne paketim perfshihen : 1 x Viboton i8 Wireless Keyboard, 1 x kabllo USB, 1 x Manual Anglisht 

Më shumë informacion

Tastiere Wireless L8 , 2.4GHz dhe  mouse touchpad, 

Ideal per te Android TV Box ose Smart TV mund te perdoret edhe per kompjuterin apo edhe laptopin tuaj.

Mund te kryeni cdo veprim ne nje rreze prej 10 metrash

I pershtatshem edhe per  prezantime dhe leksione.

Nese qendron per disa minuta pa perdorur tastiera fiket automatikisht dhe rindizet me shtypjen e nje butoni

Kapaciteti i baterise eshte 1080 mAh dhe karikohet per 5 ore 

Permasat jane 145 x 90 x 170 mm

Ne paketim perfshihen : 1 x Viboton i8 Wireless Keyboard, 1 x kabllo USB, 1 x Manual Anglisht 

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë