Mouse Wireless Assman Blue

  • 1 vit garanci

Add to wishlist

Mouse Wireless Assman Blue Shiko te zmadhuar

6141

1 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Mouse Wireless Assman Blue

Mouse Wireless.

Punon deri ne 6 metra distance.

Rezolucioni 1600 dpi.

Buton ON/OF.

Punon me 2 bateri AAA (jo te perfshira)

Ngjyra Blu

  • Specifikimet
  • Garancia: 1 vit
  • Lidhja me pajisjen: Lidhje Wireless