Mouse Wireless Manhattan 1000dpi

Shëno vlerësimin tënd

Mouse Wireless Manhattan 1000dpi

Mouse Wireless Manhattan 1000dpi

 • 1 vit garanci
 • Garanci ne cilesi
 • Servis i Garantuar
Cmim i reduktuar!

Add to wishlist

Mouse Wireless Manhattan 1000dpi Shiko te zmadhuar

FS0474

1 161 Lekë

1 290 Lekë

-10%

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Mouse Wireless Manhattan 1000dpi

Mouse Wireless efektiv deri ne 10 m largesi

Ka forme shume komode per cdo dore

Rezolucion 1000dpi

Ka 3 butona

 • Specifikimet
 • Marka: Manhattan
 • Garancia: 1 vit
 • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
 • Servis i Garantuar: Servis i Garantuar
 • Lidhja me pajisjen: Lidhje Wireless
 • Lidhja e Mousit: Wireless
 • DPI: 1000