Mouse Wireless Omega Black Diamond

Shëno vlerësimin tënd

Mouse Wireless Omega Black Diamond

Mouse Wireless Omega Black Diamond

  • 6 muaj garanci
  • Garanci ne cilesi
Cmim i reduktuar!

Add to wishlist

Mouse Wireless Omega Black Diamond Shiko te zmadhuar

ALB0660

1 431 Lekë

1 590 Lekë

-10%

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Mouse Wireless Omega Black Diamond

Mous optik me 1200 dpi sensoret e levizjes

I pershtatshem per Windows dhe Mac

Gjatesia e operimit 6-10 metra

Lidhja me wireless

Drite LED ngjyre blu.

Instalohet automatikisht.

  • Specifikimet
  • Marka: Omega
  • Garancia: 6 muaj
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Lidhja me pajisjen: Lidhje Wireless
  • Lidhja e Mousit: Wireless
  • DPI: 1200