Mouse wireless Omega Rubber Purple

Shëno vlerësimin tënd

Mouse wireless Omega Rubber Purple

Mouse wireless Omega Rubber Purple

  • 1 vit garanci
  • Garanci ne cilesi
Cmim i reduktuar!

Add to wishlist

Mouse wireless Omega Rubber Purple Shiko te zmadhuar

ALB0564

891 Lekë

990 Lekë

-10%

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Mouse wireless Omega Rubber Purple

Mouse me lidhje wireless

Dizajn i holle dhe siperfaqe e gomuar.

Rezolucion 1000 dpi

2 butona plus scrolling.

Permasa: 11.5 x 5.9 x 2.2 mm

  • Specifikimet
  • Marka: Omega
  • Garancia: 1 vit
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Lidhja me pajisjen: Lidhje Wireless
  • Lidhja e Mousit: Wireless
  • DPI: 1000