Mouse wireless Omega Rubber Red

  • 6 muaj garanci

12404

990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Mouse wireless Omega Rubber Red

Mouse me lidhje wireless

Dizajn i holle dhe elegant.

Rezolucion 1000 dpi

3 butona plus scrolling.

  • Specifikimet
  • Marka: Omega
  • Garancia: 6 muaj
  • DPI: 1000