Nano Adaptor Netis A1 per Internet Wireless

  • 1 vit garanci

15533

1 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Nano Adaptor Netis A1 per Internet Wireless
Adaptori Netis A1 perdoret per te shperndare intenetin e kompjuteirt tuaj ne pajisje te tjera si Telefon apo Tablet, wireless, pa nevoje per lidhje me kabell. Pasi te vendosni Adaptorin e vogel ne porten USB te kompjuterit tuaj dhe te instaloni softwarin ju do te keni mundesine te shtoni rrjetin e intenetit wireless ne pajisje te tjera, brenda shume pak sekondash.
Shpejtes transferimi te dhenash 150Mbps
USB 2.0
Permasa shume te vogla per tu mbajtur me vete kudo

  • Specifikimet
  • Marka: Netis
  • Garancia: 1 vit