Adaptor Wireless N D-Link USB me rreze 30m

Shëno vlerësimin tënd

Adaptor Wireless N D-Link USB me rreze 30m

Adaptor Wireless N D-Link USB me rreze 30m

  • Garanci ne cilesi

IT0096

1 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

D-Link Wireless N-150 Mbps USB Wi-Fi Network Adapter (DWA-125)

Nje adaptor Wireless me USB sherben per te marre sinjal interneti wireless ne nje kompiuter i cili nuk e ka te perfshire kete opsion, ose edhe per te rritur rrezen e kapjes se sinjalit wireless.

Mund te thith valet Wireless deri ne 30 metra largesi

Shpejtesi interneti deri ne 150 Mbps

I thjeshte ne intsalim dhe perdorim

Frekuence: 2.4 GHz

Mbron te dhenat tuaja gjate lidhjes me nje router publik.

USB 2.0

  • Specifikimet
  • Marka: D-Link
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Tipi i Lidhjes : Tipi i Lidhjes: Wireless
  • Shpejtesia Wireless: Shpejtesia Wireless: 150 Mbps