Switch D-Link me 5 porta 10/100/1000Mbps

6228

2 790 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Switch D-Link me 5 porta 10/100/1000

Switch i pajisur me 5 porta RJ-45

10/100/1000 Mbps shpejtesi.

I pershtatshem per perdorim shtepiak ose kompani te vogla.