Switch D-Link me 8 porta 10/100/1000Mbps

6226

3 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Switch D-Link me 8 porta 10/100/1000

Switch i pajisur me 8 porta RJ-45

10/100/1000 Mbps shpejtesi.

I pershtatshem per perdorim shtepiak ose kompani te vogla.

Më shumë informacion

Switch D-Link me 8 porta 10/100/1000

Switch i pajisur me 8 porta RJ-45

10/100/1000 Mbps shpejtesi.

I pershtatshem per perdorim shtepiak ose kompani te vogla.

13 produkte te tjere ne te njejten kategori: