Switch D-Link me 8 porta 10/100Mbps

6225

1 490 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Switch D-Link me 8 porta 10/100

Switch i pajisur me 8 porta RJ-45

10/100Mbps.

I pershtatshem per perdorim shtepiak ose kompani te vogla.

Më shumë informacion

Switch D-Link me 8 porta 10/100

Switch i pajisur me 8 porta RJ-45

10/100Mbps.

I pershtatshem per perdorim shtepiak ose kompani te vogla.

13 produkte te tjere ne te njejten kategori: