Switch KVM me 2 porta USB

5968

4 090 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Switch KVM me 2 porta USB

Switch i pajisur me 2 porta USB

1 porte VGA.

2 porta 3.5mm mini-jack

I pershtatshem per 1 user.

Nuk ka nevoje per instalim.