Printer All-in-One Canon i-SENSYS Lazer MF226dn

Shëno vlerësimin tënd

Printer All-in-One Canon i-SENSYS Lazer MF226dn

Printer All-in-One Canon i-SENSYS Lazer MF226dn

  • 1 vit garanci
  • Garanci ne cilesi

DU0015

43 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Printer i fuqishem qe i kryen te gjitha funksionet.
Perfekt per biznese qe kane fluks pune. Produktivitet i larte dhe printim autoamtik ne te dyja anet e fletes.
Lidhet ne rrjet, printer kompakt qe kryen 4 funksione: printer, skaner, fotokopje dhe faks.
Printon edhe nga telefonat iOS ose Android
Lehtesisht i perdorueshme fale ekranit te bollshem touch screen.
27 printime per minute
Printim lazer bardhe e zi.

Permasat: 39 x 44.1 x 36cm
Hapesira e nevojshme per te vendosur printerin: 42.9 x 59.6 x 63cm
Pesha: 12.2 Kg

  • Specifikimet
  • Marka: Canon
  • Garancia: 1 vit
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Lloji i Printimit: Lazer